Angličtina pro nejmenší děti

Bez cizích jazyků se daleko nedostaneme

Dnes už o tom nikdo nepochybuje: bez cizích jazyků se daleko nedostaneme. Učíme se je prakticky všichni. Děti ze školky i důchodci… Mnohé školy angličtinu zařazují již od 1. ročníku a nabízejí ji i mateřské školy. Na tuto situaci aktuálně zareagovalo cizojazyčné vydavatelství FLP, které svou nabídku již známých časopisů obohatilo o nový titul Hello [...]

100 aktivit pro výuku angličtiny

Příručka s nejrůznějšími náměty k aktivnímu vyučování anglického jazyka je zaměřená zejména na práci s tzv. průřezovými tématy. Zuzana Hlavičková: 100 aktivit pro výuku angličtiny Velkou pozornost věnuje autorka rozvoji globálního myšlení, a to ve spojení s posilováním komunikačních dovedností žáků. Publikace nemá ambici zkoumat globální témata z odborného pohledu a speciální znalosti z této oblasti [...]

Angličtina pro předškoláky

Nakladatelství Portál vydalo novou publikaci Angličtina pro předškoláky věnovanou metodice výuky anglického jazyka v mateřské škole. Iva Hennová: Angličtina pro předškoláky. Metodika pro výuku v mateřské škole. Praha: Portál, 2010. ISBN 978-80-7367-692-6 Kniha je pomocníkem pro ty, kteří se chtějí zabývat výukou angličtiny v předškolním věku. Nabízí nejen metodické rady a pokyny, ale rovněž praktické [...]

Nová publikace Angličtina v říkadlech

Nakladatelství Portál, s.r.o. vydalo v loňském roce zajímavou publikaci na podporu výuky anglického jazyka u nejmenších dětí. Autorkami knihy jsou Jana Hanšpachová a Zdeňka Křížová. Hanšpachová, Jana a Křížová, Zdeňka. Angličtina v říkadlech. 1. vyd. Praha: Portál, 2009. 152 s. ISBN 978-80-7367-579-0 Angličtina v říkadlech Zařazování pohybových her s říkadly má při výuce cizích jazyků [...]

Jak motivovat školáky k učení se cizím jazykům?

Dnešní doba nabízí dětem obrovskou výhodu, ale zároveň i povinnost učit se cizím jazykům. Zatímco starší ročníky chtě nechtě musely studovat ruštinu, kterou ve školních letech uplatňovaly jedině při dopisování s ruskými kamarády, dnes má mládež téměř neomezené možnosti.

Kurz angličtiny pro starší děti 9-15 let

Kompletní kurz angličtiny je určen pro výuku dětí, začátečníků až mírně pokročilých, ve věku 9 až 15 let.

Angličtina Teen Talk

O čem je tento kurz?

Průvodcem celého kurzu je sympatický kamarád Gilbert, který děti provádí řadou praktických i humorných situací z reálného života. Pod jeho vedením děti získají a posílí své jazykové dovednosti: mluvení, psaní, čtení a poslech. Tento kurz lze využít při přípravě na na zkoušku KET (Key English Test).

V čem je kurz výjimečný?

Kurz angličtiny je vybaven množstvím videosekvencí, multimédií, interaktivních cvičení, jazykových her a dalších moderních výukových prostředků. Pokročilý systém pro analýzu řeči trénuje mladé studenty ve správné výslovnosti. Výslovnost je porovnána s výslovností rodilého mluvčího, a následně vyhodnocena.

Ve speciálních video lekcích s animovanými filmy prožívají děti s Gilbertem jeho příběhy. Na videosekvence navazuje řada cvičení a výkladů.

Děti se mohou těšit na zábavnou výuku gramatiky, která je oživena jazykovými hrami a komiksy.

Zaujal Vás tento jazykový kurz?

Více informací včetně možnosti objednávky výukového programu Angličtina Teen Talk získáte v našem eshopu: Angličtina pro děti 9-15 let.

Ukázky lekcí z kurzu Angličtina Teen Talk:

Angličtina Teen TalkAngličtina Teen Talk

Popularity: 63% [?]

Zařazeno do rubriky: Angličtina na CD.

3 komentářů k článku “Kurz angličtiny pro starší děti 9-15 let”

 1. Jaroslav Horák napsal:

  Mám zájem pro moji vnučku jazykový kurz angličtina pro děti 9-15 let.

 2. admin napsal:

  Dobrý den, produkt je podrobněji popsán na stránce http://www.edulink.cz/anglictina-cd-dvd/anglictina-pro-nejmensi-deti/anglictina-teen-talk.html, kde je rovněž možné si jej objednat.

 3. SWETO napsal:

  nevím my sme zavolali na niaké číslo, a objednali hru.

  Nooo, je ta hra celkom good. No Mean City je lepšia.
  Určite ste si pozreli muj komentár. Ked nie, prekliknite si na Mean City a uvidíte čo som tam napsal.

Vložte svůj komentář